Ludzi tyle rzeczy czeka w ciągu całego życia. Na każdym kroku można natrafić na wszelkie niespodzianki, jakie zgotował nam los. Trzeba tylko umieć skorzystać z tego, co przyniesie nam nieunikniona konieczność.

Jutro minie 279 dzień odkąd mnie i Mojego Ukochanego splotło coś niesamowitego. Mówią, iż w życiu nie ma przypadków. Może stąd trafiłam właśnie na Niego, dzięki Niemu oczekujemy dziecka? On był i wciąż jest moim przeznaczeniem. Razem tworzymy coś wspaniałego. Miłość nie zawsze wystarcza, w związku potrzeba czegoś więcej – zrozumienia, trwałości, wybaczenia, pragnienia i chęć istnienia jako para. W naszym przypadku niebawem zaczniemy trwać jako rodzina. Dziecko najczęściej jest owocem owego uczucia, jednakże nastolatkowie nie planują zakładania w tak młodym wieku rodzin. Los nie zawsze jest sprawiedliwy. Owszem, płata figle, aczkolwiek społeczeństwo rzadko potrafi z tego czerpać jakikolwiek użytek. Dzięki nieplanowanej ciąży znacznie szybciej staję się kobietą. Wiem, czego pragnę w życiu i zamierzam spełniać się w roli kochającej matki, żony oraz pani domu.

O Shorty

Monumentalna marzycielka, często uśmiechająca się. Zdolna do największych poświęceń, zdeterminowana, a zarazem bardzo kreatywna.

19 Comments

 1. daga313

  Najważniejsze to, że masz wszystko poukładane. Jest plan, będzie i realizacja. Wiek, wiekiem, wiadomo, że świadomie byś się nie zdecydowała teraz na dziecko, ale moim zdaniem wszystko jest bardzo dobrze. Będziesz miała dziecko z kimś, kogo kochasz. Stworzycie prawdziwą rodzinę, więc tylko to się liczy. Będziesz na pewno szczęśliwa :)

 2. kotimyszkot

  Trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Bycie Mamą to niesamowite przeżycie, choć czasami bywa męcząco to jednak ogromna miłość i uśmiech maleńkiej istoty rekompensują wszelkie trudy :) Będzie dobrze, trzymaj się dzielnie!

 3. Pasionate Wolf

  Wartościowa dobra nota, tematyka =] czyli masz nawet nie jedną osobe, przy sobie, ludzką , masz ogromne szczęście, oby tak zostało, i właśnie mamy podobne podejście, z tym co potrzebne, ważne, dobre – tylko by było w obie strony, bo tu zwykle problem…to kiedy termin masz?Powodzenia ;}

 4. ~Świat Według Kobiety

  o masakra :) …..to Ty będziesz niedługo miała maluszka w domku :) I nie słuchaj głupot innych bab, że poród to nie wiadomo jaki ból i w ogóle . To każda kobieta przechodzi inaczej a Ty nie wiesz co cię czeka a może być że urodzisz sama że tak powiem nie wiedząc jak to się stało..:) Ja rodziłam dwoje i nie było tragedii a oboje rodziłam sama . Coś tam boli ale tak dużo się dzieje że w ogóle tego nie czujesz tylko cały czas chcesz w końcu zobaczyć malucha :)

 5. pluca.zycia

  Żona, matka i pani domu to bardzo dużo. Ale pamiętaj też zawsze o sobie, żeby znaleźć czas na pasję, zainteresowania, wykształcenie czy tym podobne. Dzięki temu nie będziesz miała żalu do siebie i innych o tak ważną sferę jak zwykła chwila dla siebie, dla samorozwoju. Pozdrawiam serdecznie. PS. Zdrówka dla Ciebie i rodziny- to podstawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>