blog

SERCA BICIEM – to moje stałe gniazdko w Internecie. A ty, właśnie trafiłeś do mojego świata, gdzie ja, jako 17-letnia dziewczyna zostałam mamą, opisuje swoje życie, myśli i odczucia.  Pragnę pokazać, iż bycie nastoletnią matką niekoniecznie musi być agonią. Chciałabym móc zmienić patrzenie innych ludzi na nas. Pisząc ‚ nas’ mam na myśli  dziewczyny, które wchodzą w przyspieszony kurs dojrzałości. Zupełnie jak ja.  Może akurat osoby, które tutaj trafią i  mają wyrobione zdanie, zmienią je.

Moja sytuacja za każdym razem przypomina mi o tym, by w życiu niczego nie można planować. Nasze trwanie leży w rękach Boga. Pan trzyma w rękach karty dotyczące ścieżki życia i wszystko zależy od Niego. Czy to oznacza, że my jesteśmy marionetkami? Nie! Wręcz przeciwnie. Człowiek podejmuje decyzje, a Najwyższy zapewnia nam ich efekty.

Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro? 

1 Comments

  1. ~Gabrysia

    Czytając to, bardzo się wzruszyłam, bo jeśli tak młoda osoba ma tak cudne podejście do życia – to jest nadzieja, że świat wcale nie zwariował – jak uważają niektórzy. Ciesze się że znalazłam to miejsce :) Będę zaglądała i bardzo serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>