Shorty - monumentalna marzycielka, często uśmiechająca się. Zdolna do największych poświęceń, zdeterminowana, a zarazem bardzo kreatywna. Mam mnóstwo pomysłów, a przez to skłonności do wplątywania się w kłopoty, z których potem ciężko wybrnąć. Jestem tylko człowiekiem, co prawda zostałam obdarzona jednym z najcudowniejszych darów na świecie, a mianowicie w moim kałdunie zakiełkowało NOWE ŻYCIE. 

W danej chwili mam 18 lat. Po swoich 17 urodzinach zostałam mamą. Pomimo młodego wieku, czuję się prawie dorosła. Te odczucie wzrasta wraz z drugim serduszkiem, które rośnie obok mnie. Obecnie mieszkam w Polsce, w województwie wielkopolskim. Wraz z partnerem mamy zamiar wyruszyć dalej, poza kraj i tam stworzyć szczęśliwą, spełnioną w pewnych granicach rodzinę. Pomijając, iż marzenia pragnę przerzucić na spełniające się plany, uwielbiam również czytać książki, buszować w sieci, a najlepiej czuję się w swoim pokoju, jednak to w lumpeksach i księgarniach jestem królową. Mam zamiar posiadać dużą kuchnię, gdzie będę mogła spełniać się jak kucharka. W planach mam także studiować psychologię oraz w dalszym ciągu udzielać się na swoim blogu.

Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. 

7 Comments

  1. Dziewczyna w kapeluszu

    Witaj kochana! Twój blog bardzo mnie zaskoczył. Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą, a piszesz tak bardzo dojrzale. Z tego, co przeczytałam, posiadasz wartości, marzenia, potrafisz doroślej spojrzeć na świat niż czyni to Twoja grupa wiekowa, bo z takową mam przyjemność często przebywać. Ujęły mnie słowa tutaj napisane:” Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ” Sama jestem tego zdania, lecz przykro mi, że słowa te słyszę tak rzadko i od tak niewielu osób… Obecnie świat popadł w jakiś kryzys wartości, relacji międzyludzkich i bardzo ciężko spotkać osoby, które w swym życiu przedkładają wartości nad przyjemności i chwilę doczesną…
    Życzę Ci szczęścia na wspólnej drodze z Twoim dzidziusiem i ukochanym, mam nadzieję, że pomimo tak młodego wieku nie zagubisz się w świecie, który nie rzadko bywa dla młodych ludzi chaosem. Wszystkiego dobrego , blog dodaję do ulubionych:* A w wolnej chwili zapraszam do mnie :)

  2. pluca.zycia

    po Twoim blogu widzę, jak bardzo się zmieniłaś! czytałam go, gdy byłaś w ciąży i teraz :) Wiem jak może zmienić dziecko – zostałam mamą w październiku :) Pozdrawiam więc, gratuluję, życzę duuużo sił i spełnienia marzeń, o których piszesz :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>